Rejsy katamaranami

Rejsy na życzenie

min. cały katamaran

Rejs w Grecji
Komfortowe i bezpieczne rejsy katamaranami w Grecji dla dorosłych bez dzieci ODKRYJ WAKACJE NA NOWO!
PŁYWAMY W Grecji - Sporady
7-DNIOWY REJS 18-25.09.2021
4-KABINOWY KATAMARAN (5 000 zł / kabina)
Dlaczego warto popłynąć z nami w rejsie rodzinnym?
Żeglowanie na krótkich odcinkach

Rejsy planujemy w taki sposób, aby każdego dnia pokonywać krótkie odcinki. Żeglujemy maksymalnie 3-6 godzin dziennie z przerwami, gdyż nasza oferta jest skierowana do rodzin z dziećmi, a nie do wytrawnych żeglarzy.

Niezapomniane wakacje

Rejsy rodzinne katamaranem ze Słoniem na Horyzoncie są wyjątkowym sposobem na spędzenie wakacji dla rodzin z dziećmi. Nasze rejsy gwarantują niesamowite przeżycia, piękne widoki i świetną zabawę dla całej rodziny.

Atrakcje na wodzie… i lądzie

Żeglując po Adriatyku w Chorwacji każdego dnia będziesz miał okazję odwiedzić nowe miejsce. Rejs jest doskonałym pretekstem do obejrzenia tego pięknego kraju z nowej perspektywy. Malownicze krajobrazy, wyjątkowe zabytki i wyśmienite jedzenie to codzienność na naszym rejsie.

Autorski przewodnik

Każdy uczestnik rejsu otrzymuje opracowany przez nas przewodnik Śladami Słonia w Chorwacji. Nie musisz już wertować grubych książek. Z naszego przewodnika dowiesz się, które miejsca w trakcie postojów warto odwiedzić, gdzie jest najlepsze miejscowe jedzenie oraz które lody najbardziej zasmakują Twoim dzieciom.

Doświadczenie w rejsach rodzinnych

Od wielu lat organizujemy rejsy dla rodzin z dziećmi. Oprócz doświadczonego kapitana bierze w nich udział animatorka, która organizuje zabawy dla najmłodszych. Dodatkowo pokład katamaranu zabezpieczony jest w koło siatką o wysokości 60 cm.

Zawsze w zasięgu

Na naszych rejsach nie jesteś odcięty od świata, gdyż wiemy, że uczestnicy rejsów lubią pozostawać w łączności. Pływamy wzdłuż linii brzegowej od portu do portu i przez cały czas pozostajesz w zasięgu sieci komórkowej, a dodatkowo na katamaranie jest dostęp do Internetu.

Czym pływamy w tym roku?

Na naszych rejsach pływamy tylko nowymi katamaranami, które są bardziej stabilne od jachtów jednokadłubowych, nie kołyszą i posiadają więcej przestrzeni. Rejsy na katamaranach są bezpieczne dla dzieci – na rejsach rodzinnych montujemy siatkę ochronną na burtach jednostki.

Bali Catspace Rok produkcji 2021

Spędzicie tydzień na nowym, świetnie wyposażonym katamaranie Bali Catspace z 2021 roku (duży kokpit + klimatyzacja + generator), co gwarantuje uczestnikom rejsu pełen komfort. Będziecie mieli do dyspozycji cztery kabiny dwuosobowe, dodatkowo jeszcze dwie osoby mogą nocować w salonie.

Animatorka na życzenie

Rozumiemy, że dla każdej rodziny wakacje są czasem wypoczynku wyczekiwanym przez cały rok. Dzieci, które mają rozrywkę i są zadowolone, to gwarancja dobrze spędzonych wakacji dla rodziców. Z tego względu w naszych rejsach rodzinnych może uczestniczyć animatorka, która, podobnie jak kapitan, jest częścią załogi. Dzieci będą miały okazję wziąć udział w wielu zabawach związanych z żeglowaniem i nie tylko, m.in. w poszukiwaniu skarbu piratów, nauce wiązania węzłów żeglarskich, malowaniu rodzinnej flagi, która będzie powiewała przy maszcie przez cały rejs itp.

Nasze rejsy rodzinne to sprawdzona formuła, która gwarantuje wyjątkowe wspomnienia na całe życie.

Opinie naszych klientów coma-large

Katamaran to fantastyczne (a na rejsie z Basią i Adamem bezpieczne!) środowisko dla dzieci, a dla rodziców widoki bezludnych wysp, lazurowych wybrzeży i bajecznych zachodów słońca to niezapomniane i wzruszające przeżycia.

Kasia Pietruszewska

„Serdecznie polecamy rejsy z Słoniem na horyzoncie. Profesjonalna obsługa, kompetentni sternicy i mistrzowskie prowadzenie katamaranu gwarantują udane wakacje na wodzie.”

Justyna Gaj-Skowronek

Dziękujemy za wspaniałą tygodniową przygodę katamaranem na Wyspy Liparyjskie. Pierwszy raz udaliśmy się z dziećmi na taką wyprawę i było rewelacyjnie. Czas bardzo szybko minął. Za szybko, jesteśmy zachwyceni wyprawą i za rok chcemy znów i tylko ze Słoniem na horyzoncie. Zobaczyliśmy coś czego jadąc do hotelu nie zobaczylibyśmy nigdy. POLECAMY bardzo gorąco!

Barbara Bańkowska
Doświadczona załoga

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, dlatego nasze rejsy prowadzą jedynie doświadczeni kapitanowie (skiperzy), z którymi współpracujemy od wielu lat.

poznaj naszą całą załogę
Oferta rejsów rodzinnych — 18-25.09.2021
Miejsce Termin Trasa Cena za kabinę Katamaran Liczba kabin
Grecja 18-25.09.2021 Sporady 5 000 zł (7500 zł) Lagoon 42 (2021 rok) z klimatyzacją i odsalarką 1 kabina2
Miejsce Grecja
Termin 18-25.09.2021
Trasa Sporady
Cena za kabinę 5 000 zł (7500 zł)
Katamaran Lagoon 42 (2021 rok) z klimatyzacją i odsalarką
Liczba kabin 1 kabina (8 osób)
Pokaż więcej rejsów
Cena zawiera udział w rejsie doświadczonego kapitana.
Zobacz co zawiera cena?

Podana cena zawiera:
- wynajem katamaranu
- opiekę doświadczonego kapitana
- ubezpieczenie katamaranu i OC skipera
- pościel i ręczniki

Zobacz czego nie zawiera cena?

Cena nie zawiera:
- dojazdu do Skiathos
- kasy rejsowej (paliwo, jedzenie, opłaty portowe) liczone: 100 euro/osobę - ubezpieczenia podróżnego dobieranego wg indywidualnych potrzeb

Sporady Trasa A
Skiathos
Skiathos

Brama do świata Mamma Mia

Skopelos
Skopelos

Wyspa Mamma Mia

Allonisos
Allonisos

Największy park morski Europy

Kira Panagia
Kira Panagia

Piękne plaże

Gioura
Gioura

Rezerwat przyrody

Sporady - przeczytaj, co zobaczysz podczas rejsu
Nie pasuje Ci termin lub trasa? Jeśli nie pasuje Ci proponowany przez nas termin lub trasa to nic straconego. Nasza firma organizuje również rejsy na życzenie. Możemy przygotować rejs specjalnie dla Ciebie! Zobacz naszą ofertę rejsów na życzenie
Jak dogodnie dotrzeć do Skiathos? Najszybsza, najtańsza i najlepsza opcja to lot do stolicy Grecji. Stamtąd do Skiathos można dolecieć lokalnymi liniami lotniczymi lub dojechać do portu Mantoudi lub Volos i stamtąd popłynąć promem
Samolot

Lot do Aten

Samolot

Lot na Skiathos

Prom

Rejs do Skiathos

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Co zabrać ze sobą na rejs

Przeczytaj nasz poradnik co najlepiej zabrać ze sobą na rejs. Jeśli czegoś zapomnisz – nie martw się. Wszystko będziesz mógł kupić na miejscu, gdyż Chorwacja jest bardzo dobrze przygotowana pod względem zaopatrzenia turystów.

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Więcej o tym co zabrać ze sobą na rejs

W jakim wieku dziecko może popłynąć na rejs?

Nasi najmłodsi uczestnicy mieli zaledwie kilkanaście miesięcy. Niezależnie od wieku zapewniamy wyjątkowe wakacje dla całej rodziny.

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: W jakim wieku dziecko może popłynąć na rejs?

Czy muszę zabrać pościel i ręczniki?

Na naszych rejsach ręczniki i pościel są wydawane przy zaokrętowaniu dla każdej osoby

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Czy muszę zabrać pościel i ręczniki?

Jak wygląda kwestia wyżywieniem w trakcie rejsu?

Z kasy rejsowej kupujemy świeże, regionalne produkty z których załoga przygotowuje śniadania, lunch oraz przekąski. Na kolację zwykle chodzimy do restauracji, popróbować lokalnych przysmaków. No chyba, że w załodze objawi się mistrz kuchni :)

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Jak wygląda kwestia wyżywienia na rejsie?

Nie zwlekaj i zarezerwuj rejs już dziś! Napisz lub zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się więcej na temat rejsu lub aby go zarezerwować.
Barbara Mrozowicz właściciel, doświadczony kapitan jachtowy tel. 501-488-019
Adam Mrozowicz właściciel, doświadczony kapitan jachtowy tel. 501-474-736