Rejsy katamaranami

Udział w rejsie rodzinnym

minimum 2-osobowa kabina

Rejsy na życzenie

min. cały katamaran

Rejsy LAST MINUTE na Karaibach Komfortowy i bezpieczny rejs jachtem na Karaibach LAST MINUTE ODKRYJ WAKACJE NA NOWO!
termin 16.02-02.03.2019
kierunek Karaiby - start/meta Martynika
jacht Lagoon 400 (2012) - 4 kabiny; 2 łazienki; 8 osób załogi
kapitan - w Cenie! Wiktor Kostrzewa
dla rodzin także z dziećmi
cena 10 500 EUR 9 880 EUR - pełen pakiet! - nawet 1235 EUR/osobę
termin 16.02-02.03.2019
kierunek Karaiby - start/meta Martynika
jacht Lagoon 400 (2012) - 4 kabiny; 2 łazienki; 8 osób załogi
kapitan - w Cenie! Wiktor Kostrzewa
dla rodzin także z dziećmi
cena 10 500 EUR 9 880 EUR - pełen pakiet! - nawet 1235 EUR/osobę
Karaiby - zima 2019
Karaiby Propozycja rejsu na życzenie w konkretnym terminie, z konkretnym kapitanem i w konkretnej cenie za cały 4 kabinowy katamaran z 2012 roku!
ilość żeglowania
również z dziećmi

Rejsy żeglarskie organizujemy najczęściej na Wyspach Nawietrznych, począwszy od Brytyjskich Wysp Dziewiczych na Grenadzie i Barbados kończąc. Coraz bardziej popularnym akwenem staje się też Kuba, która po przemianach politycznych szuka swojego należnego miejsca na turystycznej mapie świata. Możliwości organizacji rejsów na Karaibach jest w dużej mierze determinowana geopolityką. Najbardziej rozwinięte i najlepiej dostępne są zamorskie terytoria dawnych europejskich potęg kolonialnych Francji, Holandii i Wielkiej Brytanii. Dziś to właśnie na francuską Martynikę i dzieloną z Holandią – St. Martin czy brytyjskie Beef Island najłatwiej jest dolecieć z Europy i to tam znajdują się największe bazy czarterowe umożliwiające żeglowanie po Karaibach. Wiele pozostałych wysp po uzyskaniu niepodległości w połowie XX wieku, nie poradziło sobie samodzielnie na wykształcenie wystarczającej infrastruktury turystycznej i żeglarskiej. Są więc dziś zaledwie przystankiem na trasie rejsu.

Rekomendowane przez nas kierunki rejsów Podczas tego rejsu żeglujemy po zielono - błękitnym archipelagu Wysp Nawietrznych
Dlaczego warto popłynąć z nami?
Żeglowanie na krótkich odcinkach

Rejsy planujemy w taki sposób, aby każdego dnia pokonywać możliwie krótkie odcinki. Żeglujemy maksymalnie kilka godzin dziennie z przerwami, gdyż nasza oferta jest skierowana nie tylko do wytrawnych żeglarzy.

Niezapomniane wakacje

Rejsy na życzenie ze Słoniem na Horyzoncie są wyjątkowym sposobem na spędzenie wakacji. Nasze rejsy gwarantują niesamowite przeżycia, piękne widoki i świetną zabawę dla całej załogi.

Atrakcje na wodzie… i lądzie

Żeglując po Grecji, każdego dnia będziesz miał okazję odwiedzić nowe miejsce. Rejs jest doskonałym pretekstem do obejrzenia tego pięknego kraju z nowej perspektywy. Malownicze krajobrazy, wyjątkowe zabytki i wyśmienite jedzenie to codzienność na naszym rejsie.

Zawsze w zasięgu

Na naszych rejsach nie jesteś odcięty od świata, gdyż wiemy, że uczestnicy rejsów lubią pozostawać w łączności. Pływamy pomiędzy wyspami, od portu do portu i przez cały czas pozostajesz w zasięgu sieci komórkowej, a dodatkowo na jachcie jest dostęp do Internetu.

Przykładowe katamarany z naszej oferty

Naszym klientom oferujemy szeroki wybór katamaranów w czterech przedziałach cenowych: klasa Economy, klasa Comfor, klasa Premium, klasa Lux

Katamaran Economy od 4000 euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 380 Pokaż Pokaż
Katamaran Comfort od 5000 euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 400 Pokaż Pokaż
Katamaran Premium od 10 tys. euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 450 Pokaż Pokaż
Katamarann Lux od 15 tys. euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 560 Pokaż Pokaż
Doświadczony kapitan

Nasze rejsy prowadzą doświdczeni kapitanowie (skiperzy), dlatego nasze rejsy są bezpieczne, a uczestnicy rejsu nie muszą mieć doświadczenia żeglarskiego.

dowiedz się więcej o naszej załodze
Pakiet dla rodzin z dziećmi

Od wielu lat organizujemy rejsy dla rodzin z dziećmi. Oprócz doświadczonego kapitana na życzenie klienta może wziąć w nich udział animatorka, która organizuje zabawy dla najmłodszych. Dzieci będą miały okazję wziąć udział w wielu zabawach związanych z żeglowaniem i nie tylko m.in. poszukiwaniu skarbu piratów, nauce wiązania węzłów żeglarskich, malowaniu rodzinnej flagi, która będzie powiewała przy maszcie przez cały rejs itp.

Dodatkowo pokład katamaranu zabezpieczony jest w koło siatką o wysokości 60 cm.

Opinie naszych klientów coma-large

Dziękujemy za wspaniałą tygodniową przygodę katamaranem na Wyspy Liparyjskie. Pierwszy raz udaliśmy się z dziećmi na taką wyprawę i było rewelacyjnie. Czas bardzo szybko minął. Za szybko, jesteśmy zachwyceni wyprawą i za rok chcemy znów i tylko ze Słoniem na horyzoncie. Zobaczyliśmy coś czego jadąc do hotelu nie zobaczylibyśmy nigdy. POLECAMY bardzo gorąco!

Barbara Bańkowska

Była na takim rejsie rodzinnym w zeszłym roku, pojadę w tym roku i na pewno w następnym i następnym, warto spróbować .... uwaga !!!! Takie rejsy uzależniają , pozdrawiam skippera Wiktora

Agnieszka Kowalik

„Serdecznie polecamy rejsy z Słoniem na horyzoncie. Profesjonalna obsługa, kompetentni sternicy i mistrzowskie prowadzenie katamaranu gwarantują udane wakacje na wodzie.”

Justyna Gaj-Skowronek
Dojazd Na Martynikę najlepiej dostać się samolotem. Pomagamy w wyszukaniu najdogodniejszych połączeń i zakupie biletów.
samolot

Samolotem można dolecieć do Fort De France, skąd do Le Marine można dojechać taksówką. Najlepiej poleciec liniami AirFrance przez Paryż.

Alternatywne miejsca naszych rejsów Europa
Rejs we Włoszech
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs w Grecji
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs na Malcie
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs w Chorwacji
ilość żeglowania
również z dziećmi
Egzotyka
Rejs na Karaibach
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs na Kubie
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs na Seszelach
ilość żeglowania
również z dziećmi
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Co zabrać ze sobą na rejs

Przeczytaj nasz poradnik co najlepiej zabrać ze sobą na rejs. Jeśli czegoś zapomnisz – nie martw się. Wszystko będziesz mógł kupić na miejscu, gdyż Chorwacja jest bardzo dobrze przygotowana pod względem zaopatrzenia turystów.

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Więcej o tym co zabrać ze sobą na rejs

W jakim wieku dziecko może popłynąć na rejs?

Nasi najmłodsi uczestnicy mieli zaledwie kilkanaście miesięcy. Niezależnie od wieku zapewniamy wyjątkowe wakacje dla całej rodziny.

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: W jakim wieku dziecko może popłynąć na rejs?

Czy muszę zabrać pościel i ręczniki?

Na naszych rejsach ręczniki i pościel są wydawane przy zaokrętowaniu dla każdej osoby

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Czy muszę zabrać pościel i ręczniki?

Jak wygląda kwestia wyżywieniem w trakcie rejsu?

Z kasy rejsowej kupujemy świeże, regionalne produkty z których załoga przygotowuje śniadania, lunch oraz przekąski. Na kolację zwykle chodzimy do restauracji, popróbować lokalnych przysmaków. No chyba, że w załodze objawi się mistrz kuchni :)

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Jak wygląda kwestia wyżywienia na rejsie?

Chcesz otrzymać ofertę? Skontaktuj się z nami! Napisz lub zadzwoń do nas, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę precyzyjnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
Barbara Mrozowicz właściciel, doświadczony kapitan jachtowy tel. 501-488-019
Adam Mrozowicz właściciel, doświadczony kapitan jachtowy tel. 501-474-736