Skip to main content

SEABOB – aktywny wypoczynek podczas rejsu

Snorkelling, wakeboard, SUP, windsurfing – te wodne atrakcje już znacie i może nawet macie swoją ulubioną. A jeśli poszukujecie nowości w tym temacie, z pewnością zainteresuje was SEABOB, czyli superszybki, wodny skuter.

Na wodzie i pod wodą

Organizując rejsy zawsze dbamy o to, by każdy jego uczestnik dobrze się bawił – niezależnie od tego, czy woli relaks na plaży, czy aktywny wypoczynek z dreszczykiem emocji. Specjalnie dla tej drugiej grupy zadbaliśmy o możliwość skorzystania podczas naszych rejsów ze skutera SEABOB.

To najbardziej zaawansowany technicznie, ekologiczny i najszybszy pojazd do poruszania się zarówno na wodzie, jak i pod wodą. Napędzany przez cichy i wolny od zanieczyszczeń, elektryczny system zasilania strumieniowego, SEABOB pozwala poruszać się po wodzie z prędkością do 22 km/h. Wystarczy lekko nacisnąć, by skuter zanurkował na głębokość nawet do 40 metrów z maksymalną prędkością 16 km/h. Oczywiście zarówno szybkość, jak i głębokość nurkowania można dostosować do indywidualnych preferencji – relaksująco lub ekstremalnie. Specjalna blokada uniemożliwia przekroczenie wybranej głębokości, dzięki czemu można bez obaw zanurzyć się w fascynujący podwodny świat.

SEABOB jest całkowicie bezpieczny i przyjazny dzieciom. Po krótkim przeszkoleniu każdy w przedziale wiekowym od 10 do 80 lat może opanować jego intuicyjne sterowanie w ciągu kilku minut.

Morze atrakcji

SEABOB otwiera zupełnie nowy wymiar morskiej eksploracji. Fanom szybkiej jazdy umożliwia swobodne pokonywanie fal z zawrotną prędkością – na rozległej przestrzeni, bez przeszkód i ograniczeń. Ponadto hydrodynamiczna konstrukcja skutera zapewnia niespotykaną zwrotność.

Zarówno prowadzenie, jak i zanurzanie odbywa się przy użyciu ciężaru własnego ciała. Leżąc na wodzie, obiema rękami trzymamy SEABOB przed sobą. Taki sposób prowadzenia zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że możemy poczuć się jak Agent 007 podczas ważnej misji. A przy wolniejszym tempie niczym Mała Syrenka w swoim podwodnym królestwie.

SEABOB pozwala nurkować na dużą głębokość bez wysiłku i cieszyć się obserwacją morskiej przyrody. Z szybkim i lekkim skuterem można dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, takich jak groty, w których często kryją się najciekawsze gatunki ryb czy skorupiaków. SEABOB to także świetna opcja dla osób, które chcą cieszyć się atrakcjami nurkowania, a niekoniecznie są najbardziej sprawnymi pływakami.

Zobacz SEABOB w akcji! -> PŁYNIEMY!

fot. www.seabob.com

Z żeglarskim pozdrowieniem

Adam Mrozowicz

Odpowiedz na kilka pytań, a my znajdziemy dla Ciebie idealny kierunek!

To zajmie Ci tylko chwilę, a Twoje odpowiedzi pomogą nam uszyć ofertę na miarę Twoich potrzeb.

Pytania i odpowiedzi

Czy to Wasz pierwszy rejs?

Zebraliśmy tu odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące rejsu katamaranem.

Jesteśmy w stanie wyczarterować jacht na każdym akwenie świata. Pomożemy też dostosować Ci termin do warunków pogodowych.

Nasze najbardziej popularne kierunki:

Grecja (Zatoka Sarońska, Wyspy Jońskie, Sporady), Chorwacja (część północna, część środkowa i część południowa), Czarnogóra, Włochy (Sardynia, Sycylia i Wyspy Liparyjskie), Malta i Gozo, Hiszpania (Baleary)

Seszele, Tajlandia, Karaiby, Polinezja, Wyspy Kanaryjskie

Więcej na naszym blogu: https://slonnahoryzoncie.com/blog/gdzie-jechac-na-pierwszy-rejs/

W naszej ofercie mamy niezawodne i komfortowe katamarany sprawdzonych przez nas producentów (m.in. Lagoon, Bali Catamarans, Fountaine Pajot, Nautitech-Bavaria).

Każdy z nich posiada:

 • olbrzymi kokpit,
 • część rekreacyjną na dziobie. Większe dwukadłubowce, posiadają dodatkowy kokpit tzw. Flying Bridge,
 • kokpit i mesę z kambuzem,
 • kabiny, które są znacznie bardziej przestronne niż na jachcie jednokadłubowym. Zazwyczaj pod pokładem mieszczą się cztery dwuosobowe kabiny oraz dodatkowo dwie jednoosobowe kabiny dziobowe / skipperskie,
 • zazwyczaj każda dwuosobowa kabina posiada własną toaletę, często z oddzielną kabiną prysznicową. 
 • kambuz podobnie jak na dużych jachtach jednokadłubowych składa się z kuchenki, piekarnika, zlewu, lodówki i zamrażalnika. Jest na tyle duży, że bez problemu mieści całe wyposażenie kuchenne oraz zapasy żywności na cały rejs. 
 • w messie zwykle mieści się dodatkowy stół oraz stanowisko skippera. 

Więcej na naszym blogu: https://slonnahoryzoncie.com/blog/katamaran-dlaczego-wybrac-go-rejs-morski/ 

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a wspólnie omówimy szczegóły! 

Jeśli jesteś zainteresowany rejsem na życzenie skontaktuj się z nami wypełniając ankietę, mailowo lub telefonicznie podając następujące informacje: 

 • termin rejsu 
 • akwen, preferowany port początkowy i końcowy 
 • liczbę osób na jachcie (ewentualnie wiek dzieci) 
 • wymagania dotyczące jachtu: ilość kabin, wielkość jednostki, rocznik. 

W odpowiedzi zaproponujemy kilka jachtów do wyboru. Po podjęciu decyzji i wskazaniu upatrzonej jednostki podpisujemy umowę. 

Należy pamiętać, że bardzo popularne modele, od dobrych armatorów, w dobrej cenie rezerwowane są bardzo często z rocznym wyprzedzeniem. Pośpiech jest więc wskazany, jeżeli ma się upatrzony model i akwen oraz określony termin. 

Rejsy rodzinne są realizowane w formie rejsów na życzenie 

Cena rejsu zawiera: 

 • katamaran/jacht w terminie trwania rejsu,  
 • opiekę polskiego skippera,  
 • podstawowe szkolenie żeglarskie i opinię stażową po rejsie,  
 • sprzątanie katamaranu po rejsie. 

Cena rejsu nie zawiera: 

 • przelotu,  
 • ubezpieczenia (pomagamy w zakupie polisy ubezpieczeniowej),  
 • wejściówek na dodatkowe atrakcje, 
 • wyżywienia podczas rejsu,  
 • opłat portowych, 
 • paliwa, 
 • transferu pomiędzy lotniskiem a katamaranem. 

Wypełnij ankietę lub napisz do nas aby potwierdzić dostępność i otrzymać ofertę! 

Nie trzeba posiadać żadnego doświadczenia ani umiejętności żeglarskich. Nasz kapitan objaśni oraz nauczy Państwa wszystkiego co jest niezbędne, aby bezpiecznie i z przyjemnością żeglować.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy Ci wszystkich informacji lub wejdź na naszego bloga.
Napisz maila z zapytaniem