Rejsy katamaranami

Rejsy na życzenie

min. cały katamaran

Rejsy na życzenie we Włoszech Zorganizujemy dla Ciebie komfortowy i bezpieczny rejs katamaranem we Włoszech ODKRYJ WAKACJE NA NOWO!
termin maj - październik
kierunek dowolny
katamarany komfortowe
kapitan doświadczony
dla rodzin także z dziećmi
animatorka dla dzieci na życzenie
termin maj - październik
kierunek dowolny
katamarany komfortowe
kapitan doświadczony
dla rodzin także z dziećmi
animatorka dla dzieci na życzenie
Rejs we Włoszech
Sycylia i Wyspy Liparyjskie, Sardynia, Adriatyk, Morze Liguryjskie, Morze Tyrreńskie "Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu"! Fascynująca podróż po Italii - kraju, który rządził światem
ilość żeglowania
również z dziećmi

Rzymianie przez wieki absolutnej dominacji nad całym ówczesnym światem stworzyli podstawy współczesnej cywilizacji. Rejsy we Włoszech to wyprawa nie tylko przestrzeni ale i w czasie. To niezmiennie jeden z najlepszych kierunków turystycznych w Europie. Liczne wyspy oraz linia brzegowa wynosząca aż 4996 km długości, sprawia że to bardzo atrakcyjny kraj także dla żeglarzy.

Odwiedź razem z nami z pokładu katamaranu miejsca, gdzie tworzyła się europejska kultura. Odkryj miasta wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, wyspy wulkaniczne, malownicze porty i miasteczka. Posmakuj najlepszej kawy, makaronów, pizzy, owoców morza i innych specjałów kuchni śródziemnomorskiej. Podejrzyj jak żyją ludzie, którzy najbardziej na świecie rozwinęli umiejętność cieszenia się życiem i czerpania z nimi tego co najlepsze

Rekomendowane przez nas kierunki rejsów We Włoszech szczególnie polecamy żeglowanie katamaranem po Wyspach Liparyjskich. Można także zorganizować rejs na Sardynii, Sycylii, wybrzeżu Toskanii z Elbą i w innych częściach Włoch.
Wyspy Liparyjskie dowiedz się więcej
Dlaczego warto popłynąć z nami?
Żeglowanie na krótkich odcinkach

Rejsy planujemy w taki sposób, aby każdego dnia pokonywać krótkie odcinki. Żeglujemy maksymalnie 2-4 godziny dziennie z przerwami. Nasza oferta jest skierowana dla osób bez doświadczenia żeglarskiego, także do rodzin z dziećmi, a nie tylko do wytrawnych żeglarzy.

Niezapomniane wakacje

Rejsy na życzenie, katamaranem ze Słoniem na Horyzoncie, są wyjątkowym sposobem na spędzenie wakacji. Nasze rejsy gwarantują niesamowite przeżycia, piękne widoki i świetną zabawę dla całej załogi.

Atrakcje na wodzie… i lądzie

Żeglując we Włoszech, każdego dnia będziesz miał okazję odwiedzić nowe miejsce. Rejs jest doskonałym pretekstem do obejrzenia tego pięknego kraju z nowej perspektywy. Malownicze krajobrazy, wyjątkowe zabytki i wyśmienite jedzenie to codzienność na naszym rejsie.

Zawsze w zasięgu

Na naszych rejsach nie jesteś odcięty od świata, gdyż wiemy, że uczestnicy rejsów lubią pozostawać w łączności. Pływamy wzdłuż linii brzegowej od portu do portu i przez cały czas pozostajesz w zasięgu sieci komórkowej.

Przykładowe katamarany z naszej oferty

Naszym klientom oferujemy szeroki wybór katamaranów w czterech przedziałach cenowych: klasa Economy, klasa Comfor, klasa Premium, klasa Lux

Katamaran Economy od 4000 euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 380 Pokaż Pokaż
Katamaran Comfort od 5000 euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 400 Pokaż Pokaż
Katamaran Premium od 8 tys. euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 450 Pokaż Pokaż
Katamarann Lux od 12 tys. euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 560 Pokaż Pokaż
Doświadczony kapitan

Nasze rejsy prowadzą doświdczeni kapitanowie (skiperzy), dlatego nasze rejsy są bezpieczne, a uczestnicy rejsu nie muszą mieć doświadczenia żeglarskiego.

dowiedz się więcej o naszej załodze
Pakiet dla rodzin z dziećmi

Od wielu lat organizujemy rejsy dla rodzin z dziećmi. Oprócz doświadczonego kapitana na życzenie klienta może wziąć w nich udział animatorka, która organizuje zabawy dla najmłodszych. Dzieci będą miały okazję wziąć udział w wielu zabawach związanych z żeglowaniem i nie tylko m.in. poszukiwaniu skarbu piratów, nauce wiązania węzłów żeglarskich, malowaniu rodzinnej flagi, która będzie powiewała przy maszcie przez cały rejs itp.

Dodatkowo pokład katamaranu zabezpieczony jest w koło siatką o wysokości 60 cm.

Opinie naszych klientów coma-large

Niezwykle miło było być uczestnikiem rejsu katamaranem i odkrywać Italię na nowo, z zupełnie innej perspektywy. Przygoda, piękna flora i fauna, urzekające miejsca, owoce prosto z morza, wiatr we włosach i fala pozytywnej energii! Duet Słonia na Horyzoncie to nie tylko świetni organizatorzy i przewodnicy ale przede wszystkim są to ludzie pełni pasji. Są również Rodzicami, co z naszego punktu widzenia było istotne w rozumieniu potrzeb w podróży z 2,5 latkiem :-) Dziękujemy Basi i Adamowi i polecamy niezdecydowanym!

Magdalena Duda

„Polecam z całego serca. Kupa radochy i atrakcji dla małych i dużych!!!”

Marta Pruszyńska

Była na takim rejsie rodzinnym w zeszłym roku, pojadę w tym roku i napewno w następnym i następnym, warto spróbować .... uwaga !!!! Takie rejsy uzależniają , pozdrawiam skippera Wiktora

Agnieszka Kowalik
Dojazd Na rejs we Włoszech, najlepiej dolecieć samolotem. Bywają osoby, które łączą żeglowanie z wycieczką objazdową. Wtedy można pomyśleć o podróży samochodem. Odradzamy jednak tę opcję jadąc na Sycylię czy Wyspy Liparyjskie.
Samolot

W zależności gdzie będziemy żeglować, dostępne są połączenia bezpośrednie lub z przesiadką. Najdogodniejsze może się okazać skorzystanie z tanich lini Ryanair i Wizzair

Alternatywne miejsca naszych rejsów Europa
Rejs w Czarnogórze
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs w Grecji
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs na Malcie
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs w Chorwacji
ilość żeglowania
również z dziećmi
Egzotyka
Rejs na Karaibach
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs na Kubie
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs na Seszelach
ilość żeglowania
również z dziećmi
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Co zabrać ze sobą na rejs?

Przeczytaj nasz poradnik co najlepiej zabrać ze sobą na rejs. Jeśli czegoś zapomnisz – nie martw się. Wszystko będziesz mógł kupić na miejscu, gdyż Chorwacja jest bardzo dobrze przygotowana pod względem zaopatrzenia turystów.

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Więcej o tym co zabrać ze sobą na rejs

W jakim wieku dziecko może popłynąć na rejs?

Nasi najmłodsi uczestnicy mieli zaledwie kilkanaście miesięcy. Niezależnie od wieku zapewniamy wyjątkowe wakacje dla całej rodziny.

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: W jakim wieku dziecko może popłynąć na rejs?

Czy muszę zabrać pościel i ręczniki?

Na naszych rejsach ręczniki i pościel są wydawane przy zaokrętowaniu dla każdej osoby

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Czy muszę zabrać pościel i ręczniki?

Jak wygląda kwestia wyżywieniem w trakcie rejsu?

Z kasy rejsowej kupujemy świeże, regionalne produkty z których załoga przygotowuje śniadania, lunch oraz przekąski. Na kolację zwykle chodzimy do restauracji, popróbować lokalnych przysmaków. No chyba, że w załodze objawi się mistrz kuchni :)

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Jak wygląda kwestia wyżywienia na rejsie?

Chcesz otrzymać ofertę? Skontaktuj się z nami! Napisz lub zadzwoń do nas, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę precyzyjnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
Barbara Mrozowicz właściciel, doświadczony kapitan jachtowy tel. 501 488 019