Rejsy katamaranami

Rejsy na życzenie

min. cały katamaran

Rejsy na życzenie w Grecji Zorganizujemy dla Ciebie komfortowy i bezpieczny rejs katamaranem w Grecji ODKRYJ WAKACJE NA NOWO!
termin maj - październik
kierunek dowolny
katamarany komfortowe
kapitan doświadczony
dla rodzin również z małymi dziećmi
animatorka dla dzieci na życzenie
termin maj - październik
kierunek dowolny
katamarany komfortowe
kapitan doświadczony
dla rodzin również z małymi dziećmi
animatorka dla dzieci na życzenie
Rejs w Grecji
Zatoka Sarońska, Cyklady, Wyspy Jońskie, Sporady Grecja to kolebka naszej cywilizacji bogata w historię, wyśmienitą kuchnię i niezliczoną ilość wartych odwiedzenia miejsc
ilość żeglowania
również z dziećmi

Grecja ma turystycznie do zaoferowania tak wiele, że można tam spędzać wakacje wiele lat i ciągle być czymś zaskakiwanym. Atrakcyjność tego kraju w którym jest aż 165 zamieszkanych wysp, ujawnia się zwłaszcza gdy zwiedzamy go z pokładu wygodnego katamaranu. Możemy zadecydować czy gdzieś rzucimy cumy na dłużej czy też będziemy się przemieszczać z wyspy na wyspę. A wszędzie dotykamy historii, która rozbudza wyobraźnię. To tutaj rozgrywały się sceny z greckiej mitologii. Po tych wodach błądził Odys wracając do Itaki. Tutaj też żyją ludzie potrafiący brać z życia to co najcenniejsze: wyśmienite jedzenie, brak pośpiechu i dużo, dużo słońca, którego my, ludzie północy tak bardzo im zazdrościmy.

Rekomendowane przez nas kierunki rejsów W Grecji pływamy po 4 akwenach: Wyspy Jońskie, Cyklady, Zatoka Sarońska i Sporady
Dlaczego warto popłynąć z nami?
Żeglowanie na krótkich odcinkach

Rejsy planujemy w taki sposób, aby każdego dnia pokonywać możliwie krótkie odcinki. Żeglujemy maksymalnie kilka godzin dziennie z przerwami, gdyż nasza oferta jest skierowana nie tylko do wytrawnych żeglarzy.

Niezapomniane wakacje

Rejsy na życzenie ze Słoniem na Horyzoncie są wyjątkowym sposobem na spędzenie wakacji. Nasze rejsy gwarantują niesamowite przeżycia, piękne widoki i świetną zabawę dla całej załogi.

Atrakcje na wodzie… i lądzie

Żeglując po Grecji, każdego dnia będziesz miał okazję odwiedzić nowe miejsce. Rejs jest doskonałym pretekstem do obejrzenia tego pięknego kraju z nowej perspektywy. Malownicze krajobrazy, wyjątkowe zabytki i wyśmienite jedzenie to codzienność na naszym rejsie.

Zawsze w zasięgu

Na naszych rejsach nie jesteś odcięty od świata, gdyż wiemy, że uczestnicy rejsów lubią pozostawać w łączności. Pływamy pomiędzy wyspami, od portu do portu i przez cały czas pozostajesz w zasięgu sieci komórkowej, a dodatkowo na katamaranie jest dostęp do Internetu.

Przykładowe katamarany z naszej oferty

Naszym klientom oferujemy szeroki wybór katamaranów w czterech przedziałach cenowych: klasa Economy, klasa Comfor, klasa Premium, klasa Lux

Katamaran Economy od 4000 euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 380 Pokaż Pokaż
Katamaran Comfort od 5000 euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 400 Pokaż Pokaż
Katamaran Premium od 8 tys. euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 450 Pokaż Pokaż
Katamarann Lux od 12 tys. euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 560 Pokaż Pokaż
Doświadczony kapitan

Nasze rejsy prowadzą doświdczeni kapitanowie (skiperzy), dlatego nasze rejsy są bezpieczne, a uczestnicy rejsu nie muszą mieć doświadczenia żeglarskiego.

dowiedz się więcej o naszej załodze
Pakiet dla rodzin z dziećmi

Od wielu lat organizujemy rejsy dla rodzin z dziećmi. Oprócz doświadczonego kapitana na życzenie klienta może wziąć w nich udział animatorka, która organizuje zabawy dla najmłodszych. Dzieci będą miały okazję wziąć udział w wielu zabawach związanych z żeglowaniem i nie tylko m.in. poszukiwaniu skarbu piratów, nauce wiązania węzłów żeglarskich, malowaniu rodzinnej flagi, która będzie powiewała przy maszcie przez cały rejs itp.

Dodatkowo pokład katamaranu zabezpieczony jest w koło siatką o wysokości 60 cm.

Opinie naszych klientów coma-large

Słoń na horyzoncie - doskonały serwis, kulturalna współpraca i pomoc w każdej sytuacji. Dziękujemy za wspaniałe wakacje i czekamy na kolejne!

Ewa i Paweł

Spędziliśmy wspaniały czas pływając po Wyspach Jońskich z załogą Słonia. Świetna przygoda, a przy tym relaks! Bardzo miła załoga tworzy rodzinną atomosferę i zawsze kiedy zachodzi potrzeba wykazuje się pełnym profesjonalizmem. Serdecznie polecamy!

Dorian Urbański

„Serdecznie polecamy rejsy z Słoniem na horyzoncie. Profesjonalna obsługa, kompetentni sternicy i mistrzowskie prowadzenie katamaranu gwarantują udane wakacje na wodzie.”

Justyna Gaj-Skowronek
Dojazd Do Grecji najlepiej dostać się samolotem. Pomagamy w wyszukaniu najdogodniejszych połączeń i zakupie biletów.
Samolot

W zależności od rejonu gdzie będziemy pływać. Przy większości akwenów w Grecji, samolotem można dolecieć do Aten. Z lotniska do mariny jest 30 km. Wybierając Korfu, samolotem można dolecieć do Lotniska na wyspie Korfu skąd jest 4 km do mariny. Na życzenie klienta możemy zorganizować transfer z lotniska do mariny (dodatkowo płatny)

Alternatywne miejsca naszych rejsów Europa
Rejs w Czarnogórze
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs we Włoszech
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs na Malcie
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs w Chorwacji
ilość żeglowania
również z dziećmi
Egzotyka
Rejs na Karaibach
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs na Kubie
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs na Seszelach
ilość żeglowania
również z dziećmi
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Co zabrać ze sobą na rejs?

Przeczytaj nasz poradnik co najlepiej zabrać ze sobą na rejs. Jeśli czegoś zapomnisz – nie martw się. Wszystko będziesz mógł kupić na miejscu, gdyż Chorwacja jest bardzo dobrze przygotowana pod względem zaopatrzenia turystów.

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Więcej o tym co zabrać ze sobą na rejs

W jakim wieku dziecko może popłynąć na rejs?

Nasi najmłodsi uczestnicy mieli zaledwie kilkanaście miesięcy. Niezależnie od wieku zapewniamy wyjątkowe wakacje dla całej rodziny.

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: W jakim wieku dziecko może popłynąć na rejs?

Czy muszę zabrać pościel i ręczniki?

Na naszych rejsach ręczniki i pościel są wydawane przy zaokrętowaniu dla każdej osoby

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Czy muszę zabrać pościel i ręczniki?

Jak wygląda kwestia wyżywieniem w trakcie rejsu?

Z kasy rejsowej kupujemy świeże, regionalne produkty z których załoga przygotowuje śniadania, lunch oraz przekąski. Na kolację zwykle chodzimy do restauracji, popróbować lokalnych przysmaków. No chyba, że w załodze objawi się mistrz kuchni :)

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Jak wygląda kwestia wyżywienia na rejsie?

Chcesz otrzymać ofertę? Skontaktuj się z nami! Napisz lub zadzwoń do nas, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę precyzyjnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
Barbara Mrozowicz właściciel, doświadczony kapitan jachtowy tel. 501 488 019