Rejsy katamaranami

Rejsy na życzenie

min. cały katamaran

Rejsy na życzenie w Chorwacji Zorganizujemy dla Ciebie komfortowy i bezpieczny rejs katamaranem w Chorwacji ODKRYJ WAKACJE NA NOWO!
termin dowolny
kierunek dowolny
katamarany komfortowe
kapitan doświadczony
dla rodzin również z małymi dziećmi
animatorka dla dzieci na życzenie
termin dowolny
kierunek dowolny
katamarany komfortowe
kapitan doświadczony
dla rodzin również z małymi dziećmi
animatorka dla dzieci na życzenie
Rejs w Chorwacji
Dalmacja Północna, Dalmacja Środkowa, Dalmacja Południowa, Dubrownik i Czarnogóra Idealna na pierwszy rejs morski, urokliwe miasteczka i zabytki
ilość żeglowania
również z dziećmi

Chorwaci mówią, że po stworzeniu w sześć dni świata, siódmego dnia Bóg odpoczywał w Dalmacji. I nic w tym dziwnego, że po dziś dzień to jedna z najlepszych kierunków turystycznych w Europie na odpoczynek, a zwłaszcza na pokładzie komfortowego katamaranu. Śródziemnomorski klimat, wyborne jedzenie, kryształowo czysta, błękitna woda, starożytne miasta i najatrakcyjniejsza dla żeglugi linia brzegowa na Świecie.

Odwiedź razem z nami miasta wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, magiczne wodospady, malownicze porty i miasteczka. Odkryj tajemnicę skrytą w każdej kolejnej zatoczce, w której się zatrzymamy i zaznaj dużo, dużo słońca, aby naładować akumulatory na cały rok.

Rekomendowane przez nas kierunki rejsów W Chorwacji pływamy na 4 akwenach: Dalmacja Północna, Dalmacja Środkowa, Dalmacja Południowa, Dubrownik i Czarnogóra.
Dalmacja Północna dowiedz się więcej
Dalmacja Środkowa dowiedz się więcej
Dalmacja Południowa dowiedz się więcej
Dubrownik i Czarnogóra dowiedz się więcej
Dlaczego warto popłynąć z nami?
Żeglowanie na krótkich odcinkach

Rejsy planujemy w taki sposób, aby każdego dnia pokonywać krótkie odcinki. Żeglujemy maksymalnie 2-3 godziny dziennie z przerwami, gdyż nasza oferta jest skierowana do rodzin z dziećmi, a nie do wytrawnych żeglarzy.

Niezapomniane wakacje

Rejsy rodzinne katamaranem ze Słoniem na Horyzoncie są wyjątkowym sposobem na spędzenie wakacji dla rodzin z dziećmi. Nasze rejsy gwarantują niesamowite przeżycia, piękne widoki i świetną zabawę dla całej rodziny.

Atrakcje na wodzie… i lądzie

Żeglując po Adriatyku w Chorwacji każdego dnia będziesz miał okazję odwiedzić nowe miejsce. Rejs jest doskonałym pretekstem do obejrzenia tego pięknego kraju z nowej perspektywy. Malownicze krajobrazy, wyjątkowe zabytki i wyśmienite jedzenie to codzienność na naszym rejsie.

Zawsze w zasięgu

Na naszych rejsach nie jesteś odcięty od świata, gdyż wiemy, że uczestnicy rejsów lubią pozostawać w łączności. Pływamy wzdłuż linii brzegowej od portu do portu i przez cały czas pozostajesz w zasięgu sieci komórkowej, a dodatkowo na katamaranie jest dostęp do Internetu.

Przykładowe katamarany z naszej oferty

Naszym klientom oferujemy szeroki wybór katamaranów w czterech przedziałach cenowych: klasa Economy, klasa Comfor, klasa Premium, klasa Lux

Katamaran Economy od 4000 euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 380 Pokaż Pokaż
Katamaran Comfort od 5000 euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 400 Pokaż Pokaż
Katamaran Premium od 8 tys. euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 450 Pokaż Pokaż
Katamarann Lux od 12 tys. euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 560 Pokaż Pokaż
Doświadczony kapitan

Nasze rejsy prowadzą doświdczeni kapitanowie (skiperzy), dlatego nasze rejsy są bezpieczne, a uczestnicy rejsu nie muszą mieć doświadczenia żeglarskiego.

dowiedz się więcej o naszej załodze
Pakiet dla rodzin z dziećmi

Od wielu lat organizujemy rejsy dla rodzin z dziećmi. Oprócz doświadczonego kapitana na życzenie klienta może wziąć w nich udział animatorka, która organizuje zabawy dla najmłodszych. Dzieci będą miały okazję wziąć udział w wielu zabawach związanych z żeglowaniem i nie tylko m.in. poszukiwaniu skarbu piratów, nauce wiązania węzłów żeglarskich, malowaniu rodzinnej flagi, która będzie powiewała przy maszcie przez cały rejs itp.

Dodatkowo pokład katamaranu zabezpieczony jest w koło siatką o wysokości 60 cm.

Opinie naszych klientów coma-large

Dziękujemy za wspaniałą tygodniową przygodę katamaranem na Wyspy Liparyjskie. Pierwszy raz udaliśmy się z dziećmi na taką wyprawę i było rewelacyjnie. Czas bardzo szybko minął. Za szybko, jesteśmy zachwyceni wyprawą i za rok chcemy znów i tylko ze Słoniem na horyzoncie. Zobaczyliśmy coś czego jadąc do hotelu nie zobaczylibyśmy nigdy. POLECAMY bardzo gorąco!

Barbara Bańkowska

„Serdecznie polecamy rejsy z Słoniem na horyzoncie. Profesjonalna obsługa, kompetentni sternicy i mistrzowskie prowadzenie katamaranu gwarantują udane wakacje na wodzie.”

Justyna Gaj-Skowronek

„Polecam z całego serca. Kupa radochy i atrakcji dla małych i dużych!!!”

Marta Pruszyńska
Dojazd Na rejs do Chorwacji można dojechać samochodem, autokarem lub dolecieć samolotem.
Samochód

Jednym z powodów, dla których Chorwacja jest tak często wybieranym miejscem na rejs jest możliwość dojazdu samochodem. Niezależnie od wybranej trasy przy każdej marinie znajduje się parking.

Samolot

Wybierając Chorwację Środkową, samolotem można dolecieć do miasta Split lub Zadar. Z lotniska do mariny jest odpowiednio 46 albo 105 km. Wybierając Chorwację Południową samolotem można dolecieć do Dubrovnika, skąd jest 10 km do mariny. Na życzenie klienta możemy zorganizować transfer z lotniska do mariny (dodatkowo płatny)

Autokar

Wybierając rejs w Chorwacji środkowej, autokarem można dojechać do najważniejszych portów jachtowych. Autokar kursuje z Warszawy, Wrocławia, Katowic i Krakowa i zatrzymuje się kolejno przy większości marin dalmackiego wybrzeża między Zadarem a Splitem.

Alternatywne miejsca naszych rejsów Europa
Rejs w Czarnogórze
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs we Włoszech
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs w Grecji
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs na Malcie
ilość żeglowania
również z dziećmi
Egzotyka
Rejs na Karaibach
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs na Kubie
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs na Seszelach
ilość żeglowania
również z dziećmi
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Co zabrać ze sobą na rejs?

Przeczytaj nasz poradnik co najlepiej zabrać ze sobą na rejs. Jeśli czegoś zapomnisz – nie martw się. Wszystko będziesz mógł kupić na miejscu, gdyż Chorwacja jest bardzo dobrze przygotowana pod względem zaopatrzenia turystów.

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Więcej o tym co zabrać ze sobą na rejs

W jakim wieku dziecko może popłynąć na rejs?

Nasi najmłodsi uczestnicy mieli zaledwie kilkanaście miesięcy. Niezależnie od wieku zapewniamy wyjątkowe wakacje dla całej rodziny.

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: W jakim wieku dziecko może popłynąć na rejs?

Czy muszę zabrać pościel i ręczniki?

Na naszych rejsach ręczniki i pościel są wydawane przy zaokrętowaniu dla każdej osoby

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Czy muszę zabrać pościel i ręczniki?

Jak wygląda kwestia wyżywieniem w trakcie rejsu?

Z kasy rejsowej kupujemy świeże, regionalne produkty z których załoga przygotowuje śniadania, lunch oraz przekąski. Na kolację zwykle chodzimy do restauracji, popróbować lokalnych przysmaków. No chyba, że w załodze objawi się mistrz kuchni :)

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Jak wygląda kwestia wyżywienia na rejsie?

Chcesz otrzymać ofertę? Skontaktuj się z nami! Napisz lub zadzwoń do nas, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę precyzyjnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
Barbara Mrozowicz właściciel, doświadczony kapitan jachtowy tel. 501 488 019