Rejsy katamaranami

Rejsy na życzenie

min. cały katamaran

Rejsy na życzenie na Seszelach Zorganizujemy dla Ciebie komfortowy i bezpieczny rejs katamaranem na Seszelach ODKRYJ WAKACJE NA NOWO!
termin dowolny
kierunek dowolny
katamarany komfortowy
kapitan doświadczony
dla rodzin również z małymi dziećmi
warunki żeglarskie łagodne
termin dowolny
kierunek dowolny
katamarany komfortowy
kapitan doświadczony
dla rodzin również z małymi dziećmi
warunki żeglarskie łagodne
Rejs na Seszelach
archipelag centralny, archipelag zewnętrzny Egzotyczny kierunek idealny na pierwszy rejs morski, rajskie wyspy i gwarantowana pogoda
ilość żeglowania
również z dziećmi

Seszele to wyjątkowy archipelag położony na oceanie indyjskim na północ od Madagaskaru. To o czym warto powiedzieć na samym wstępie – Seszele wyglądają dokładnie tak jak na zdjęciach z ofert biur podróży. Ale tylko dla osób zwiedzających ten kraj na pokładzie katamaranu odsłonią w pełni swoje rajskie piękno. Jest to także akwen wskazany dla osób zaczynających swoją przygodę z żeglarskim sposobem zwiedzania świata lub cierpiących na chorobę morską. Dzieje się tak za sprawą słabych wiatrów, małej fali i niewielkich odległości do pokonania pomiędzy kolejnymi wyspami. A feria barw zatok, lagun i na wysepkach z przysłowiową jedną palmą oraz bogactwo fauny morskiej sprawia, że można się poczuć niczym w Edenie, ż którego nas wygnano. I tylko żal, że jednego z liczących kilkaset lat wielkich żółwi nie można zrozumieć gdy opowiada o tym jak wyglądał świat naszych pra, pra dziadów.

Rekomendowane przez nas kierunki rejsów Na Seszelach żeglujemy głównie po archipelagu Wysp Wewnętrznych, położonym wokół stołecznej Mahe. Dla bardziej zaawansowanych żeglarzy możliwy jest wybór dalej położonych Wysp Zewnętrznych.
Seszele - Wyspy Wewnątrzne dowiedz się więcej
Dlaczego warto popłynąć z nami?
Żeglowanie na krótkich odcinkach

Podczas rejsu na Seszelach, najbardziej popularne wyspy są w bardzo niewielkiej odległości od siebie. Powoduje to, że nawet osoby, które stawiają swoje pierwsze kroki na pokładzie jachtu nie odczują z pewnością żeglarskich niedogodności.

Niezapomniane wakacje

Żeglowanie pomiędzy wyspami archipelagu Seszeli to przeniesienie się do prawdziwego turystycznego raju. W pełni doświadczycie tego uniesienia tylko z pokładu wygodnego, pływającego domu!

Atrakcje na wodzie… i lądzie

Podziwianie przepięknych krajobrazów i obserwowanie olbrzymich, wiekowych żółwi. Wystarczy założyć okularki do pływania aby podglądać bogactwo podwodnej fauny i flory.

Zawsze w zasięgu

W każdym momencie rejsu będziecie się znajdować w zasięgu sieci komórkowej. W kilku miejscach można też znaleźć dostęp do Wi-Fi

Przykładowe katamarany z naszej oferty

Naszym klientom oferujemy szeroki wybór katamaranów w czterech przedziałach cenowych: klasa Economy, klasa Comfor, klasa Premium, klasa Lux

Katamaran Economy od 4000 euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 380 Pokaż Pokaż
Katamaran Comfort od 5000 euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 400 Pokaż Pokaż
Katamaran Premium od 8 tys. euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 450 Pokaż Pokaż
Katamarann Lux od 12 tys. euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 560 Pokaż Pokaż
Doświadczony kapitan

Nasze rejsy prowadzą doświdczeni kapitanowie (skiperzy), dlatego nasze rejsy są bezpieczne, a uczestnicy rejsu nie muszą mieć doświadczenia żeglarskiego.

dowiedz się więcej o naszej załodze
Pakiet dla rodzin z dziećmi

Od wielu lat organizujemy rejsy dla rodzin z dziećmi. Oprócz doświadczonego kapitana na życzenie klienta może wziąć w nich udział animatorka, która organizuje zabawy dla najmłodszych. Dzieci będą miały okazję wziąć udział w wielu zabawach związanych z żeglowaniem i nie tylko m.in. poszukiwaniu skarbu piratów, nauce wiązania węzłów żeglarskich, malowaniu rodzinnej flagi, która będzie powiewała przy maszcie przez cały rejs itp.

Dodatkowo pokład katamaranu zabezpieczony jest w koło siatką o wysokości 60 cm.

Opinie naszych klientów coma-large

Dziękujemy za wspaniałą tygodniową przygodę katamaranem na Wyspy Liparyjskie. Pierwszy raz udaliśmy się z dziećmi na taką wyprawę i było rewelacyjnie. Czas bardzo szybko minął. Za szybko, jesteśmy zachwyceni wyprawą i za rok chcemy znów i tylko ze Słoniem na horyzoncie. Zobaczyliśmy coś czego jadąc do hotelu nie zobaczylibyśmy nigdy. POLECAMY bardzo gorąco!

Barbara Bańkowska

„Serdecznie polecamy rejsy z Słoniem na horyzoncie. Profesjonalna obsługa, kompetentni sternicy i mistrzowskie prowadzenie katamaranu gwarantują udane wakacje na wodzie.”

Justyna Gaj-Skowronek

„Polecam z całego serca. Kupa radochy i atrakcji dla małych i dużych!!!”

Marta Pruszyńska
Dojazd Na Seszele dostaniemy się tylko samolotem. Pomagamy w wyszukaniu najdogodniejszych połączeń i zakupie biletów.
samolot

Jeden z możliwych wyborów to linie Emirates z Warszawy do portu lotniczego Mahe z przesiadką w Dubaju.

Alternatywne miejsca naszych rejsów Europa
Rejs w Czarnogórze
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs we Włoszech
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs w Grecji
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs na Malcie
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs w Chorwacji
ilość żeglowania
również z dziećmi
Egzotyka
Rejs na Karaibach
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs na Kubie
ilość żeglowania
również z dziećmi
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Co zabrać ze sobą na rejs?

Przeczytaj nasz poradnik co najlepiej zabrać ze sobą na rejs. Jeśli czegoś zapomnisz – nie martw się. Wszystko będziesz mógł kupić na miejscu, gdyż Chorwacja jest bardzo dobrze przygotowana pod względem zaopatrzenia turystów.

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Więcej o tym co zabrać ze sobą na rejs

W jakim wieku dziecko może popłynąć na rejs?

Nasi najmłodsi uczestnicy mieli zaledwie kilkanaście miesięcy. Niezależnie od wieku zapewniamy wyjątkowe wakacje dla całej rodziny.

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: W jakim wieku dziecko może popłynąć na rejs?

Czy muszę zabrać pościel i ręczniki?

Na naszych rejsach ręczniki i pościel są wydawane przy zaokrętowaniu dla każdej osoby

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Czy muszę zabrać pościel i ręczniki?

Jak wygląda kwestia wyżywieniem w trakcie rejsu?

Z kasy rejsowej kupujemy świeże, regionalne produkty z których załoga przygotowuje śniadania, lunch oraz przekąski. Na kolację zwykle chodzimy do restauracji, popróbować lokalnych przysmaków. No chyba, że w załodze objawi się mistrz kuchni :)

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Jak wygląda kwestia wyżywienia na rejsie?

Chcesz otrzymać ofertę? Skontaktuj się z nami! Napisz lub zadzwoń do nas, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę precyzyjnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
Barbara Mrozowicz właściciel, doświadczony kapitan jachtowy tel. 501 488 019