Rejsy katamaranami

Rejsy na życzenie

min. cały katamaran

Rejsy na życzenie na Malcie Zorganizujemy dla Ciebie komfortowy i bezpieczny rejs katamaranem na Malcie ODKRYJ WAKACJE NA NOWO!
termin maj-październik
kierunek Malta i Gozo
katamarany i jachty komfortowe
kapitan doświadczony
dla rodzin również z małymi dziećmi
animatorka dla dzieci na życzenie
termin maj-październik
kierunek Malta i Gozo
katamarany i jachty komfortowe
kapitan doświadczony
dla rodzin również z małymi dziećmi
animatorka dla dzieci na życzenie
Rejs na Malcie
Malta i Gozo Najdalej wysunięte na południe państwo Europy, w którym jest najwięcej słonecznych dni w roku!
ilość żeglowania
również z dziećmi

Malta to kraj na styku kultur i geograficzny pępek Morza Śródziemnego. W tym niewielkim, usytuowanym na kilku wyspach kraju, wieki historii splatają się z nowoczesnością. To tutaj znajduje się najbardziej na południe wysunięta stolica Europy. Od wieków jest to pierwszy w tym rejonie bastion chrześcijaństwa, które zapoczątkował sam św. Paweł, po tym jak statek, którym był wieziony rozbił się na wyspie. Tego bastionu strzeże jeden z najbardziej niesamowitych naturalnych portów Świata - Valetta, z niezdobytą w bitwie twierdzą otaczającą miasto. Sama nazwa Valletta pochodzi od nazwiska jednego z Mistrzów Zakonu Maltańskiego, który stąd się wywodzi. Stolica najpiękniej wygląda latem kiedy celebrowane jest święto wniebowstąpienia NMP oraz podczas słynnego festiwalu jazzowego. Atrakcje miasta zostały wpisane na Listę Dziedzictwa UNESCO. Trzeba tu zaznaczyć, że na Malcie są budowle wznoszone na długo przed egipskimi piramidami! Na Malcie wszyscy porozumiewają się po angielsku i panuje ruch lewostronny. Klimat biegnących stromo w dół do portu wąskich uliczek jest niezapomniany. Całości dopełniają piękne zabytki sakralne i luksusowe jachty, których przez korzystne prawo, jest tu zarejestrowanych prawdopodobnie najwięcej na świecie.

Poza zabytkami skarbem Malty jest różnorodne, skaliste wybrzeże, kolorowe plaże, klify wpisane na listę UNESCO , oraz jedna z najatrakcyjniejszych w Europie „Blue Lagoon” w której będąc jachtem można zostać na noc. Koniecznie także trzeba się wybrać w głąb wysp aby podejrzeć maltański urok. Malta jest także rajem dla nurków i wspinaczy.

Rekomendowane przez nas kierunki rejsów Na Malcie żeglujemy po Archipelagu Wysp Maltańskich. Są to trzy główne wyspy, które tworzą to państwo czyli Malta, Gozo i Comino.
Żeglowanie na krótkich odcinkach

Rejsy planujemy w taki sposób, aby każdego dnia pokonywać krótkie odcinki. Żeglujemy maksymalnie 2-3 godziny dziennie z przerwami, gdyż nasza oferta jest skierowana nawet dla tych, którzy jadą na rejs pierwszy raz, a nie tylko do wytrawnych żeglarzy.

Niezapomniane wakacje

Rejsy rodzinne katamaranem ze Słoniem na Horyzoncie są wyjątkowym sposobem na spędzenie wakacji dla grup przyjaciół oraz rodzin z dziećmi. Nasze rejsy gwarantują niesamowite przeżycia, piękne widoki i świetną zabawę dla całej załogi.

Atrakcje na wodzie… i lądzie

Żeglując wzdłuż wybrzeży Malty, każdego dnia będziesz miał okazję odwiedzić nowe miejsce. Rejs jest doskonałym pretekstem do obejrzenia tego pięknego kraju z nowej perspektywy. Malownicze krajobrazy, wyjątkowe zabytki i wyśmienite jedzenie to codzienność na naszym rejsie.

Zawsze w zasięgu

Na naszych rejsach nie jesteś odcięty od świata, gdyż wiemy, że uczestnicy rejsów lubią pozostawać w łączności. Pływamy wzdłuż linii brzegowej od portu do portu i przez cały czas pozostajesz w zasięgu sieci komórkowej, a dodatkowo na katamaranie jest dostęp do Internetu.

Przykładowe katamarany z naszej oferty

Naszym klientom oferujemy szeroki wybór katamaranów w czterech przedziałach cenowych: klasa Economy, klasa Comfor, klasa Premium, klasa Lux

Katamaran Economy od 4000 euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 380 Pokaż Pokaż
Katamaran Comfort od 5000 euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 400 Pokaż Pokaż
Katamaran Premium od 8 tys. euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 450 Pokaż Pokaż
Katamarann Lux od 12 tys. euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 560 Pokaż Pokaż
Doświadczony kapitan

Nasze rejsy prowadzą doświdczeni kapitanowie (skiperzy), dlatego nasze rejsy są bezpieczne, a uczestnicy rejsu nie muszą mieć doświadczenia żeglarskiego.

dowiedz się więcej o naszej załodze
Pakiet dla rodzin z dziećmi

Od wielu lat organizujemy rejsy dla rodzin z dziećmi. Oprócz doświadczonego kapitana na życzenie klienta może wziąć w nich udział animatorka, która organizuje zabawy dla najmłodszych. Dzieci będą miały okazję wziąć udział w wielu zabawach związanych z żeglowaniem i nie tylko m.in. poszukiwaniu skarbu piratów, nauce wiązania węzłów żeglarskich, malowaniu rodzinnej flagi, która będzie powiewała przy maszcie przez cały rejs itp.

Dodatkowo pokład katamaranu zabezpieczony jest w koło siatką o wysokości 60 cm.

Opinie naszych klientów coma-large

Dziękujemy za wspaniałą tygodniową przygodę katamaranem na Wyspy Liparyjskie. Pierwszy raz udaliśmy się z dziećmi na taką wyprawę i było rewelacyjnie. Czas bardzo szybko minął. Za szybko, jesteśmy zachwyceni wyprawą i za rok chcemy znów i tylko ze Słoniem na horyzoncie. Zobaczyliśmy coś czego jadąc do hotelu nie zobaczylibyśmy nigdy. POLECAMY bardzo gorąco!

Barbara Bańkowska

„Polecam z całego serca. Kupa radochy i atrakcji dla małych i dużych!!!”

Marta Pruszyńska

„Serdecznie polecamy rejsy z Słoniem na horyzoncie. Profesjonalna obsługa, kompetentni sternicy i mistrzowskie prowadzenie katamaranu gwarantują udane wakacje na wodzie.”

Justyna Gaj-Skowronek
Na Maltę dolecimy bezpośrednio z Polski samolotem Z uwagi na dużą odległość od Polski i położenie na wyspie, jedyną polecaną opcją dojazdu na Maltę jest samolot. Odkąd Ryanair - tania linia lotnicza z Irlandii otworzyła swoje połączenia z maltańskim lotniskiem, dotrzemy tam w zupełnie przyzwoitej cenie z wielu polskich miast jak choćby: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław
Samolot

Z międzynarodowego lotniska na Malcie do mariny w Valettcie jest ok 10 km do pokonania taksówką lub autobusem z przesiadką na głównym terminalu autobusowym na rondzie pod fontanną Trytona.

Alternatywne miejsca naszych rejsów Europa
Rejs w Czarnogórze
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs we Włoszech
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs w Grecji
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs w Chorwacji
ilość żeglowania
również z dziećmi
Egzotyka
Rejs na Karaibach
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs na Kubie
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs na Seszelach
ilość żeglowania
również z dziećmi
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Co zabrać ze sobą na rejs?

Przeczytaj nasz poradnik co najlepiej zabrać ze sobą na rejs. Jeśli czegoś zapomnisz – nie martw się. Wszystko będziesz mógł kupić na miejscu, gdyż Chorwacja jest bardzo dobrze przygotowana pod względem zaopatrzenia turystów.

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Więcej o tym co zabrać ze sobą na rejs

W jakim wieku dziecko może popłynąć na rejs?

Nasi najmłodsi uczestnicy mieli zaledwie kilkanaście miesięcy. Niezależnie od wieku zapewniamy wyjątkowe wakacje dla całej rodziny.

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: W jakim wieku dziecko może popłynąć na rejs?

Czy muszę zabrać pościel i ręczniki?

Na naszych rejsach ręczniki i pościel są wydawane przy zaokrętowaniu dla każdej osoby

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Czy muszę zabrać pościel i ręczniki?

Jak wygląda kwestia wyżywieniem w trakcie rejsu?

Z kasy rejsowej kupujemy świeże, regionalne produkty z których załoga przygotowuje śniadania, lunch oraz przekąski. Na kolację zwykle chodzimy do restauracji, popróbować lokalnych przysmaków. No chyba, że w załodze objawi się mistrz kuchni :)

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Jak wygląda kwestia wyżywienia na rejsie?

Chcesz otrzymać ofertę? Skontaktuj się z nami! Napisz lub zadzwoń do nas, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę precyzyjnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
Barbara Mrozowicz właściciel, doświadczony kapitan jachtowy tel. 501 488 019