Rejsy katamaranami

Rejsy na życzenie

min. cały katamaran

Rejsy na życzenie na Kubie Zorganizujemy dla Ciebie komfortowy i bezpieczny rejs katamaranem na Kubie ODKRYJ WAKACJE NA NOWO!
termin listopad - kwiecień
kierunek południowa Kuba
katamarany najsensowniejszy wybór
kapitan doświadczony
przyroda dziewicza
warunki żeglarskie osłonięte przed zafalowaniem
termin listopad - kwiecień
kierunek południowa Kuba
katamarany najsensowniejszy wybór
kapitan doświadczony
przyroda dziewicza
warunki żeglarskie osłonięte przed zafalowaniem
Rejs na Kubie
Rejon Cienfuegos, południowa Kuba Podroż wehikułem czasu do otwierającego się dla turystów długo izolowanego kraju
ilość żeglowania
również z dziećmi

„Kuba wyspa jak wulkan gorąca…” – fragment piosenki, wylansowanej przez Janusza Gniatkowskiego, niczym trafiony slogan reklamowy ściąga na tę egzotyczną wyspę rzesze turystów znad Wisły. Wśród nich coraz więcej żeglarzy, którzy niczym pionierzy odkrywają ten oryginalny akwen. A wyprawa tam jest niczym podróż wehikułem czasu do rzeczywistości , która miała w Polsce miejsce w latach 60-tych XX wieku. A Kuba nadal mimo odwilży w relacjach z resztą świata jest jakby gigantycznym skansenem historii wtopiony w karaibski, rajski krajobraz i klimat. Możemy tam zobaczyć nadal sprawne zabytki architektury i motoryzacji, niezliczone portrety Fidela Castro, bezludne wysepki, przepiękne laguny, wielkie iguany, przesiąkniętych ideologią urzędników, skorumpowanych cwaniaków i wielu życzliwych, normalnych ludzi odnajdujących się w tej rzeczywistości dla młodych europejczyków już niepojętej. Przyjdzie nam tam także zawalczyć o jedzenie jak za czasów młodości naszych rodziców i dziadków – „pokemon go” to przy tym wirtualna dziecinada. Na Kubie w stworzoną przez system „fabułę” grają od dziesięcioleci miliony obywateli. Czy jesteś gotowy dołączyć do gry?

Rekomendowane przez nas kierunki rejsów Najbardziej rozwiniętym rejonem żeglarskim jest rejon Cienfuegos. To tam jest jedna z niewielu marin żeglarskich i szansa na zrobienie zakupów na rejs. W okolicy znajduje się wiele ciekawych i wartych odwiedzenia wysp i popularnych wśród żeglarzy plaż i zatok. Jest to dogodny akwen także dla tego, że wyspa zasłania nas tutaj od wiejących na Karaibach prawie zawsze ze wschodu wiatrów i fal budujących się przez cały Atlantyk
Cienfuegos i południowa Kuba dowiedz się więcej
Dlaczego warto popłynąć z nami?
Żeglowanie na krótkich odcinkach

Nasz rejs u wybrzeży Kuby jest nastawiony na odkrywanie tego Kraju a nie na długotrwałej żegludze.

Niezapomniane wakacje

Ten akwen to zetknięcie dziewiczej przyrody nietkniętej masową turystyką. Są tam wyspy na których zjemy obiad tylko wtedy kiedy jedyny miejscowy rybak złowi wystarczająco dużo ryb. Z drugiej strony odwiedzane miasta są niczym skansen, w których wszyscy mieszkańcy żyją odgrywając swoje role

Atrakcje na wodzie… i lądzie

Na tym akwenie jest wiele atoli i raf gdzie pływać możemy tylko mało znużonym katamaranem. Z drugiej strony te wypłycania pozwalają obserwować barwną, karaibską faunę i florę

Zawsze w zasięgu

Nawet w tak dalekim od współczesnej cywilizacji kraju jakim jest Kuba staramy się pozostawać w zasięgu lokalnej sieci telefonii komórkowej i internetu

Przykładowe katamarany z naszej oferty

Naszym klientom oferujemy szeroki wybór katamaranów w czterech przedziałach cenowych: klasa Economy, klasa Comfor, klasa Premium, klasa Lux

Katamaran Economy od 4000 euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 380 Pokaż Pokaż
Katamaran Comfort od 5000 euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 400 Pokaż Pokaż
Katamaran Premium od 8 tys. euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 450 Pokaż Pokaż
Katamarann Lux od 12 tys. euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 560 Pokaż Pokaż
Doświadczony kapitan

Nasze rejsy prowadzą doświdczeni kapitanowie (skiperzy), dlatego nasze rejsy są bezpieczne, a uczestnicy rejsu nie muszą mieć doświadczenia żeglarskiego.

dowiedz się więcej o naszej załodze
Pakiet dla rodzin z dziećmi

Od wielu lat organizujemy rejsy dla rodzin z dziećmi. Oprócz doświadczonego kapitana na życzenie klienta może wziąć w nich udział animatorka, która organizuje zabawy dla najmłodszych. Dzieci będą miały okazję wziąć udział w wielu zabawach związanych z żeglowaniem i nie tylko m.in. poszukiwaniu skarbu piratów, nauce wiązania węzłów żeglarskich, malowaniu rodzinnej flagi, która będzie powiewała przy maszcie przez cały rejs itp.

Dodatkowo pokład katamaranu zabezpieczony jest w koło siatką o wysokości 60 cm.

Opinie naszych klientów coma-large

Rejs na Kubie był dla mnie, osoby urodzonej w połowie minionego wieku jak podróż w czasie. Jakże się cieszę, nie żyjemy już w Polsce w takiej rzeczywistości. Ale przyroda?! W Europie czy w Tajlandii trudno o takie miejsca. Polecam wszystkim młodym rejs na Kubie

Róża Dziurla

Rejs na pokładzie katamaranu na Kubie był naszą podróżą poślubną. Nie zapomnimy zwłaszcza sesji zdjęciowej jaką zrobił dla nas członek załogi "Słonia". Zdjęcia te są naszą niezwykłą pamiątką z tej wyprawy.

Justyna Gaj-Skowronek

„Polecam z całego serca. Kupa radochy i atrakcji dla małych i dużych!!!”

Marta Pruszyńska
Samolot Na Kubę dolecimy łączonymi lotami rejsowymi do Havany. Warto wtedy przeznaczyć czas na zwiedzenie tego wyjątkowego miasta. Inną możliwością jest wykupienie biletów na lot czarterowy, zwykle do Varadero. Pomagamy w wyszukaniu najdogodniejszych połączeń i zakupie biletów.
samolot

Możemy szukać lotów czarterowych z Polski na Kubę lub szukać lotów do Havany z przesiadką. Potem organizujemy przejazd samochodem do mariny położonej w Cienfuegos.

Alternatywne miejsca naszych rejsów Europa
Rejs w Czarnogórze
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs we Włoszech
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs w Grecji
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs na Malcie
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs w Chorwacji
ilość żeglowania
również z dziećmi
Egzotyka
Rejs na Karaibach
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs na Seszelach
ilość żeglowania
również z dziećmi
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Co zabrać ze sobą na rejs?

Przeczytaj nasz poradnik co najlepiej zabrać ze sobą na rejs. Jeśli czegoś zapomnisz – nie martw się. Wszystko będziesz mógł kupić na miejscu, gdyż Chorwacja jest bardzo dobrze przygotowana pod względem zaopatrzenia turystów.

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Więcej o tym co zabrać ze sobą na rejs

W jakim wieku dziecko może popłynąć na rejs?

Nasi najmłodsi uczestnicy mieli zaledwie kilkanaście miesięcy. Niezależnie od wieku zapewniamy wyjątkowe wakacje dla całej rodziny.

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: W jakim wieku dziecko może popłynąć na rejs?

Czy muszę zabrać pościel i ręczniki?

Na naszych rejsach ręczniki i pościel są wydawane przy zaokrętowaniu dla każdej osoby

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Czy muszę zabrać pościel i ręczniki?

Jak wygląda kwestia wyżywieniem w trakcie rejsu?

Z kasy rejsowej kupujemy świeże, regionalne produkty z których załoga przygotowuje śniadania, lunch oraz przekąski. Na kolację zwykle chodzimy do restauracji, popróbować lokalnych przysmaków. No chyba, że w załodze objawi się mistrz kuchni :)

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Jak wygląda kwestia wyżywienia na rejsie?

Chcesz otrzymać ofertę? Skontaktuj się z nami! Napisz lub zadzwoń do nas, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę precyzyjnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
Barbara Mrozowicz właściciel, doświadczony kapitan jachtowy tel. 501 488 019