Rejsy katamaranami

Rejsy na życzenie

min. cały katamaran

Rejsy na życzenie na Karaibach Zorganizujemy dla Ciebie komfortowy i bezpieczny rejs katamaranem na Karaibach ODKRYJ WAKACJE NA NOWO!
termin listopad - kwiecień
kierunek Wyspy Nawietrzne, Kuba
czym płynąć tylko katamaranem
kapitan - w Cenie! doświadczony
wyspy egzotyczne
warunki żeglarskie prawdziwe żeglarstwo
termin listopad - kwiecień
kierunek Wyspy Nawietrzne, Kuba
czym płynąć tylko katamaranem
kapitan - w Cenie! doświadczony
wyspy egzotyczne
warunki żeglarskie prawdziwe żeglarstwo
Rejs na Karaibach
Wyspy Nawietrzne, Kuba Rejs katamaranem po Karaibach to egzotyczna przygoda dla bardziej doświadczonych żeglarzy
ilość żeglowania
również z dziećmi

Rejsy żeglarskie organizujemy najczęściej na Wyspach Nawietrznych, począwszy od Brytyjskich Wysp Dziewiczych na Grenadzie i Barbados kończąc. Coraz bardziej popularnym akwenem staje się też Kuba, która po przemianach politycznych szuka swojego należnego miejsca na turystycznej mapie świata. Możliwości organizacji rejsów na Karaibach jest w dużej mierze determinowana geopolityką. Najbardziej rozwinięte i najlepiej dostępne są zamorskie terytoria dawnych europejskich potęg kolonialnych Francji, Holandii i Wielkiej Brytanii. Dziś to właśnie na francuską Martynikę i dzieloną z Holandią – St. Martin czy brytyjskie Beef Island najłatwiej jest dolecieć z Europy i to tam znajdują się największe bazy czarterowe umożliwiające żeglowanie po Karaibach. Wiele pozostałych wysp po uzyskaniu niepodległości w połowie XX wieku, nie poradziło sobie samodzielnie na wykształcenie wystarczającej infrastruktury turystycznej i żeglarskiej. Są więc dziś zaledwie przystankiem na trasie rejsu.

Rekomendowane przez nas kierunki rejsów Rejsy żeglarskie organizujemy najczęściej na Wyspach Nawietrznych, począwszy od Brytyjskich Wysp Dziewiczych na Grenadzie i Barbados kończąc. Coraz bardziej popularnym akwenem staje się Kuba
Dlaczego warto popłynąć z nami?
Żeglowanie na krótkich odcinkach

Nasz rejs po wyspach karaibskich jest nastawiony na odkrywanie uroków tego archipelagu. Warunki żeglarskie pomiędzy kolejnymi wyspami są zwykle dość wymagające ale już po kilku godzinach chowamy się przed wiatrem i falami w bezpiecznych zatokach

Niezapomniane wakacje

Ten akwen, który kiedyś był areną spektakularnych działań piratów, nadal pozostaje bardzo atrakcyjny dla żeglarzy. Na szczęście strzela się teraz z migawek aparatów a nie z armat. Łupem zaś pozostają na zawsze przepiękne zdjęcia.

Atrakcje na wodzie… i lądzie

Karaiby to prawdziwy raj dla żeglarzy, lubiących zmagania z oceanem. Żagle są wypełnione pasatowym wiatrem, który gna nas wzdłuż łuku Wysp Nawietrznych. Na tym akwenie jest wiele atoli i raf gdzie pływać możemy tylko mało znużonym katamaranem. Z drugiej strony te wypłycania pozwalają obserwować barwną, karaibską faunę i florę.

Zawsze w zasięgu

Nawet w tak dalekim od współczesnej cywilizacji regionie jakim są Karaiby, pozostawajmy w zasięgu lokalnej sieci telefonii komórkowej i internetu. Trzeba jednak uważać w jakim kraju się znajdujemy. O ile na Martynice znajdujemy się w ramach rozliczeń jak w UE to już na sąsiedniej St. Lucii, za połączenie słono zapłacimy!

Przykładowe katamarany z naszej oferty

Naszym klientom oferujemy szeroki wybór katamaranów w czterech przedziałach cenowych: klasa Economy, klasa Comfor, klasa Premium, klasa Lux

Katamaran Economy od 4000 euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 380 Pokaż Pokaż
Katamaran Comfort od 5000 euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 400 Pokaż Pokaż
Katamaran Premium od 8 tys. euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 450 Pokaż Pokaż
Katamarann Lux od 12 tys. euro rzut-okretu Przykładowy katamaran Lagoon 560 Pokaż Pokaż
Doświadczony kapitan

Nasze rejsy prowadzą doświdczeni kapitanowie (skiperzy), dlatego nasze rejsy są bezpieczne, a uczestnicy rejsu nie muszą mieć doświadczenia żeglarskiego.

dowiedz się więcej o naszej załodze
Pakiet dla rodzin z dziećmi

Od wielu lat organizujemy rejsy dla rodzin z dziećmi. Oprócz doświadczonego kapitana na życzenie klienta może wziąć w nich udział animatorka, która organizuje zabawy dla najmłodszych. Dzieci będą miały okazję wziąć udział w wielu zabawach związanych z żeglowaniem i nie tylko m.in. poszukiwaniu skarbu piratów, nauce wiązania węzłów żeglarskich, malowaniu rodzinnej flagi, która będzie powiewała przy maszcie przez cały rejs itp.

Dodatkowo pokład katamaranu zabezpieczony jest w koło siatką o wysokości 60 cm.

Opinie naszych klientów coma-large

„Serdecznie polecamy rejsy z Słoniem na horyzoncie. Profesjonalna obsługa, kompetentni sternicy i mistrzowskie prowadzenie katamaranu gwarantują udane wakacje na wodzie.”

Justyna Gaj-Skowronek

Ważne dla nas było to, że kapitan znał się na rzeczy, bo warunki pomiędzy wyspami potrafiły być naprawdę trudne. Ale pod osłoną wysp wakacje były naprawdę niezapomniane. Zwłaszcza na Tobago Cays. Tam trzeba popłynąć i zostać przynajmniej 2 dni!

Przemysław Strzeszyński
Na Karaiby dolecimy łączonymi lotami rejsowymi na Martynikę, Saint-Martin lub Brytyjskie Wyspy Dziewicze. Pomagamy w wyszukaniu najdogodniejszych połączeń i zakupie biletów.
samolot na Martynikę

Najprościej polecieć linia Air France z Warszawy z przesiadką w Paryżu

samolot na Saint-Martin

Tutaj mamy do wyboru lot przez Paryż na francuską część wyspy(Air France) lub przez Amsterdam na holenderską(KLM)

samolot na Brytyjskie Wyspy Dziewicze

Tutaj najlepiej dolecieć przez Londyn, choćby liniami British Airways

Alternatywne miejsca naszych rejsów Europa
Rejs w Czarnogórze
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs we Włoszech
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs w Grecji
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs na Malcie
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs w Chorwacji
ilość żeglowania
również z dziećmi
Egzotyka
Rejs na Kubie
ilość żeglowania
również z dziećmi
Rejs na Seszelach
ilość żeglowania
również z dziećmi
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Co zabrać ze sobą na rejs?

Przeczytaj nasz poradnik co najlepiej zabrać ze sobą na rejs. Jeśli czegoś zapomnisz – nie martw się. Wszystko będziesz mógł kupić na miejscu, gdyż Chorwacja jest bardzo dobrze przygotowana pod względem zaopatrzenia turystów.

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Więcej o tym co zabrać ze sobą na rejs

W jakim wieku dziecko może popłynąć na rejs?

Nasi najmłodsi uczestnicy mieli zaledwie kilkanaście miesięcy. Niezależnie od wieku zapewniamy wyjątkowe wakacje dla całej rodziny.

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: W jakim wieku dziecko może popłynąć na rejs?

Czy muszę zabrać pościel i ręczniki?

Na naszych rejsach ręczniki i pościel są wydawane przy zaokrętowaniu dla każdej osoby

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Czy muszę zabrać pościel i ręczniki?

Jak wygląda kwestia wyżywieniem w trakcie rejsu?

Z kasy rejsowej kupujemy świeże, regionalne produkty z których załoga przygotowuje śniadania, lunch oraz przekąski. Na kolację zwykle chodzimy do restauracji, popróbować lokalnych przysmaków. No chyba, że w załodze objawi się mistrz kuchni :)

Więcej na ten temat w naszym wpisie na blogu: Jak wygląda kwestia wyżywienia na rejsie?

Chcesz otrzymać ofertę? Skontaktuj się z nami! Napisz lub zadzwoń do nas, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę precyzyjnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
Barbara Mrozowicz właściciel, doświadczony kapitan jachtowy tel. 501 488 019