Rejsy katamaranami

Rejsy na życzenie

min. cały katamaran

Czartery Wyczarterujemy dla Ciebie jacht na dowolnym akwenie Jeśli potrzebujesz wsparcia służymy pomocą i kilkunastoletnim doświadczeniem. Odkryj wakacje na nowo!

Jeśli chcesz wyczarterować jacht lub katamaran na nieznanym akwenie możesz liczyć na nasze wsparcie. Szczególnie jest to istotne dla osób, które robią to pierwszy raz.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zdobytemu w ciągu kilkunastu lat żeglowania, jesteśmy w stanie doradzić Ci odnośnie parametrów jednostki pływającej, warunków pogodowych na danym akwenie oraz najbardziej dogodnego dojazdu do mariny.

Obsługiwane przez nas akweny Od wielu lat czarterujemy jachty i katamarany dla naszych klientów. Jesteśmy w stanie wyczarterować jacht na każdym akwenie świata.
Europa
Morze Śródziemne
inne akweny
Chorwacja Grecja Hiszpania Malta Włochy Turcja
Azory Bałtyk Biskaje Morze Północne Norwegia Wyspy Kanaryjskie
Świat
Brytyjskie Wyspy Dziewicze Karaiby Kuba Seszele Malediwy Malezja Tajlandia Polinezja Francuska I wiele innych...
Przykładowe jachty i katamarany

W naszej ofercie mamy niezawodne i komfortowe jachty i katamarany sprawdzonych przez nas producentów.

logo-jenneau
logo-jenneau
logo-jenneau
logo-jenneau
logo-jenneau
logo-jenneau
Czarter z kapitanem

Chcesz mieć więcej swobody i czasu dla siebie podczas rejsu? Możesz wyczarterować jacht lub katamaran, który poprowadzi jeden z naszych doświadczonych kapitanów (skiperów).

zobacz naszą ofertę Rejsów na życzenie
Opinie naszych klientów coma-large

Swoje pierwsze sześć rejsów morskich pływałem z kapitanem Adamem Mrozowiczem. To doświadczony żeglarz i darzę go zaufaniem.Nauczyłem się podczas tych rejsów na tyle dużo, żeby zdobyć uprawnienia żeglarskie i od kilku sezonów pływam już samodzielnie. Nie wyobrażam sobie brać w czarter jachtu z innej firmy.

Cezary Myśliński

Firma bez problemów radzi sobie z obsługą czarterów nie tylko w Europie. Miałem od nich jednostki na Karaibach i Seszelach i wszystko przebiegało bez zarzutu.

Leszek Bednarczyk

Dziękujemy za wspaniałą tygodniową przygodę katamaranem na Wyspy Liparyjskie. Pierwszy raz udaliśmy się z dziećmi na taką wyprawę i było rewelacyjnie. Czas bardzo szybko minął. Za szybko, jesteśmy zachwyceni wyprawą i za rok chcemy znów i tylko ze Słoniem na horyzoncie. Zobaczyliśmy coś czego jadąc do hotelu nie zobaczylibyśmy nigdy. POLECAMY bardzo gorąco!

Barbara Bańkowska
Chcesz otrzymać ofertę? Skontaktuj się z nami. Wypełnij formularz kontaktowy
Chciałbym wyczarterować
W terminie
Miejsce czarteru
Nazywam się
Mój nr telefonu to:
Dodatkowe uwagi
Proszę o kontakt Wyślij
Zadzwoń lub napisz
Barbara Mrozowicz właściciel, doświadczony kapitan jachtowy tel. 501 488 019