Rejsy katamaranami

Rejsy na życzenie

min. cały katamaran

Wróć do listy wszystkich artykułów
SEABOB - aktywny wypoczynek podczas rejsu

Snorkelling, wakeboard, SUP, windsurfing – te wodne atrakcje już znacie i może nawet macie swoją ulubioną. A jeśli poszukujecie nowości w tym temacie, z pewnością zainteresuje was SEABOB, czyli superszybki, wodny skuter.

Na wodzie i pod wodą

Organizując rejsy zawsze dbamy o to, by każdy jego uczestnik dobrze się bawił – niezależnie od tego, czy woli relaks na plaży, czy aktywny wypoczynek z dreszczykiem emocji. Specjalnie dla tej drugiej grupy zadbaliśmy o możliwość skorzystania podczas naszych rejsów ze skutera SEABOB.

To najbardziej zaawansowany technicznie, ekologiczny i najszybszy pojazd do poruszania się zarówno na wodzie, jak i pod wodą. Napędzany przez cichy i wolny od zanieczyszczeń, elektryczny system zasilania strumieniowego, SEABOB pozwala poruszać się po wodzie z prędkością do 22 km/h. Wystarczy lekko nacisnąć, by skuter zanurkował na głębokość nawet do 40 metrów z maksymalną prędkością 16 km/h. Oczywiście zarówno szybkość, jak i głębokość nurkowania można dostosować do indywidualnych preferencji – relaksująco lub ekstremalnie. Specjalna blokada uniemożliwia przekroczenie wybranej głębokości, dzięki czemu można bez obaw zanurzyć się w fascynujący podwodny świat.

SEABOB jest całkowicie bezpieczny i przyjazny dzieciom. Po krótkim przeszkoleniu każdy w przedziale wiekowym od 10 do 80 lat może opanować jego intuicyjne sterowanie w ciągu kilku minut.

 

Morze atrakcji

SEABOB otwiera zupełnie nowy wymiar morskiej eksploracji. Fanom szybkiej jazdy umożliwia swobodne pokonywanie fal z zawrotną prędkością – na rozległej przestrzeni, bez przeszkód i ograniczeń. Ponadto hydrodynamiczna konstrukcja skutera zapewnia niespotykaną zwrotność.

Zarówno prowadzenie, jak i zanurzanie odbywa się przy użyciu ciężaru własnego ciała. Leżąc na wodzie, obiema rękami trzymamy SEABOB przed sobą. Taki sposób prowadzenia zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że możemy poczuć się jak Agent 007 podczas ważnej misji. A przy wolniejszym tempie niczym Mała Syrenka w swoim podwodnym królestwie.

SEABOB pozwala nurkować na dużą głębokość bez wysiłku i cieszyć się obserwacją morskiej przyrody. Z szybkim i lekkim skuterem można dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, takich jak groty, w których często kryją się najciekawsze gatunki ryb czy skorupiaków. SEABOB to także świetna opcja dla osób, które chcą cieszyć się atrakcjami nurkowania, a niekoniecznie są najbardziej sprawnymi pływakami.

Zobacz SEABOB w akcji! -> PŁYNIEMY!

fot. www.seabob.com

Wróć do listy wszystkich artykułów