O nas

O nas

Firma Słoń na horyzoncie powstała jako wyraz fascynacji jej właścicieli żeglowaniem. Oferta firmy, w szczególności rejsy rodzinne, dają im unikalną szansę pokazania szerokiemu gronu osób piękna świata oglądanego z perspektywy pokładu jachtu płynącego po morzu. Co ważne, firma kieruje ofertę osób nie posiadających doświadczenia żeglarskiego, a chcących zakosztować wszystkiego, co najlepsze ma do zaoferowania ten sposób podróżowania i spędzania wolnego czasu.

Jako właściciele firmy staramy się stworzyć możliwość spędzenia wyjątkowych wakacji na morzu, a nie wyłącznie nad morzem lub hotelowym basenem. Chcemy zmienić powszechnie panujące wyobrażenie, że rejs morski to forma spędzania wakacji skierowana jedynie do wilków morskich, którzy skazani są na pływanie małymi i przeludnionymi jachtami, które lata swojej świetności mają już za sobą.

My pragniemy zaproponować Państwu pełne wrażeń wakacje na nowych (maksymalnie trzy letnich), komfortowych i bezpiecznych katamaranach, na których w luksusowych warunkach i na najpiękniejszych akwenach świata spędzicie wyjątkowy i niezapomniany czas. Nasze rejsy kierujemy nawet do tych, którzy nigdy nie mieli do czynienia z żeglarstwem, ale chcą poznać świat z perspektywy innej niż nadmorski hotel.

Właściciele firmy

17273315_10212105290927336_642129211_o

Basia Mrozowicz

Kapitan jachtowy o ogromnym doświadczeniu i imponującym stażu morskim. Zaślubiona morzu od 6 miesiąca życia. Pływała na większości akwenów na świecie stąd jest w stanie doskonale przygotować ofertę rejsów rodzinnych, jak i tych na życzenie.

Moje doświadczenie żeglarskie

17270987_10212118718823025_1846329369_n

Adam Mrozowicz

Kapitan jachtowy i członek kabaretu Dno. Można go spotkać na pokładzie jachtu, opiekującego się i szkolącego załogę oraz bawiącego najmłodsze wilczki morskie. Na stałym lądzie można go natomiast zobaczyć w roli aktora na scenie i planie telewizyjnym, konferansjera, fotografa, lektora, a także wokalistę.

Moje doświadczenie żeglarskie

Kapitanowie

juliusz

Juliusz Greń

Kapitan jachtowy z 20 letnim doświadczeniem żeglarskim, kompozytor, producent muzyczny, współwłaściciel studia nagrań Cofeina Studio, basista zespołu Kosmo. Na jachcie czuje się jak w domu. Uwielbia podróżować i gotować.

Moje doświadczenie żeglarskie

Wiktor Kostrzewa

Wiktor Kostrzewa

Kapitan jachtowy. Żegluje od najmłodszych lat. W 2016 roku prowadził nasze rodzinne rejsy w Chorwacji, a w 2017 r. będzie dbał o dobre wspomnienia osób pływających z nami w Grecji.